Kaliteli Bir Tatil İçim

Grand Miramor

Hotel

Grand Miramor Hotel Antalya büyüleyici ve dingin bir Antalya tatili hayal edenler için oldukça cazip bir seçenek. Otelin uygun fiyat politikası, merkezi konumu, doğaya olan yakınlığı, otel içi aktivitelerinin çok olması itibariyle oldukça eğlenceli ve huzur dolu bir tatil imkanı sağlıyor.Kemer ilçe merkezi otele 5 km mesafededir. Antalya Havaalanı ise 60 km, Antalya Şehir Merkezine 45 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Grand Miramor Hotel Antalya büyüleyici ve dingin bir Antalya tatili hayal edenler için oldukça cazip bir seçenek. Otelin uygun fiyat politikası, merkezi konumu, doğaya olan yakınlığı, otel içi aktivitelerinin çok olması itibariyle oldukça eğlenceli ve huzur dolu bir tatil imkanı sağlıyor. Her odası birbirinden şık tasarlanmış olup Kemer’de bulunan diğer otellere nazaran daha uygun olan fiyatları ile de her bütçeye uygun seçenekleri bulunuyor demek mümkündür.

Konumu

Antalya’nın Kemer ilçesinin ilçe merkezine yaklaşık olarak 4 kilometre uzaklıkta olan otelin Antalya Havalimanına olan uzaklığı ise 60 kilometredir. Otelin hemen her odasından otele 250 metre uzaklıktaki çakıl-kum plajına bağlı bir deniz ve sahil manzarası bulunur.

Grand Miramor Hotel Kemer Antalya Kemer’in en çok tercih edilen otellerinden birisidir. Bunun sebebi ise sağladığı hizmetin kalitesi, güler yüzlü ve ilgili personeli, profesyonel hizmet anlayışı, birbirinden lezzeti açık büfe yemekleri, tesislerinde kullanılan ürünlerin kalitesi ve müşteri memnuniyeti için her şeyi düşünmüş olan otel yönetiminin başarılı çalışmaları olarak sıralanabilir.
Bir Sorunuz mu Var?

Müşteri temsilcimizi arayın sizleri doğru ve detaylı bir şekilde yönlendirecektir.
90 (242) 824 62 26 

İLETİŞİM BİLGİLERİ
ArabicEnglishFrenchGermanRussianTurkish